Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Statistiky
Celkem threadů
11263
Celkem příspěvků
30778
Uživatelů registrováno
10797
Online hostů
31
Poslední uživatel
gumicka009
Hotfix306
Hotfix306
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 10 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 1 minutou
Zobrazení profilu:
97
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Nick/jméno na serveru: Hotfix306 Člen A-teamu který udělil ban: PepaRak1987279 Platforma: Minecraft - survival Dúvod banu: Opakovan scam o rank, multi account, obcházení trestu Vaše vyjádření: Dobrý den, Helper PepaRak198279 mi včera dal ban za to, že můj jediný minecraft účet Hotfix306 je multi account s HotfixCZ ale opak je pravdou, poněvadž účet HotfixCZ je jediný účet mého bratra, který hraje na jiném PC. Za tento problém jsem dostal neprávem IP ban naždy. Prosím o překontolování tohoto problému, protože si nedokážu představit, že si u vás už nikdy nezahraju. Na survivalu mám něco přes 100 hodin a za tu dobu jsem ani jednou nikoho neoscamoval navíc jsem si před pár dny koupil rank Elite. Moc vás prosím o překontrolování tohoto omylu. Ještě chci říci, že HotfixCZ už dostal unban, ale já mám pořád ban a nevím proč.
Před 13 minutami

Dobrý den, když mám IP ban za multi ACC. Mám ho navždy, nebo někdy skončí? Jsem z toho celkem smutný, byl to pro mě nejlepší survival server, který jsem do téhle doby hrál. Do survivalu jsem investoval víc než sto hodin času a nějaké peníze za Elite rank.
před 13 hodinami

Nick/jméno hráče na serveru: Hotfix306 Člen A-teamu který udělil ban: PepaRak198279 Platforma: Minecraft - Survival Důvod banu: Opakovaný scam o rank, multi ACC, obcházení trestu(survival) Vaše vyjádření: Dobrý den, dnes jsem dostal já a můj bratr IP ban za to, že jméno HotfixCZ údajně svědčí o tom, že to je multi ACC Hotfix306, přitom HotfixCz je můj bratr, který hraje na jiném PC, na jiné IP adrese. PepaRak198279 natočil video, kde údajně hraju na dvou účtech naráz, přitom můj bratr a já hrajeme každý zvlášť, maximálně si pomáháme se stavbou atd., ještě nevím proč jsem dostal ban, když někdo psal do chatu, že kupuje ranky, které popravdě nikomu nekoupil. To, že jsem na něj napsal stížnost jsem bral jako záchranu mých peněz, kdyby to byl scam. Také nechápu jak do toho mohl být zapleten hráč HotfixCZ, vím, že název může vypadat jako multi ACC. Klidně se můžeme obhájit s mým bratrem na Discordu.     
před 16 hodinami

Nick hráče, který porušil pravidla: rider01 Pravidlo, které hráč porušil: Scam o rank Ultra Platforma: Minecraft - survival Důkaz: https://ctrlv.cz/GBhi https://ctrlv.cz/PVoE https://ctrlv.cz/bAOd  Případné upřesnění hráče: Na serveru survival psal hráč jménem rider01, že někomu koupí za 7m rank Ultra, napsal jsem mu, že bych tu nabídku vzal. Těch 7m sem mu poslal. Jak tak bývá samozřejmě se mi žádný rank nepřipočetl a přestal se mnou komunikovat. Požádal bych o zabanování hráče a vrácení mi mých peněz. Děkuji.
před 23 hodinami

Nick hráče, který porušil pravidla: dzon654 Pravidlo, které hráč porušil: Scam o rank Legend Platforma: Minecraft - Survival Důkaz: https://ctrlv.cz/O7Tx https://ctrlv.cz/3hpD https://ctrlv.cz/cgOF https://ctrlv.cz/xrqk Případné upřesnění nahlášení hráče: hráč dzon654 psal do chatu, že za 10 milionů na survivalu koupí rank Legend. Odepsal jsem mu, že bych ho chtěl koupit, chtěl ode mě 10 milionů, psal mi, že už to nějakým lidem koupil. Tak jsem mu těch 10 milionů poslal, říkal, že to potrvá tak půl hodiny, než to budu mít na účtě, ale do teďka jsem pořád rank Elite. Také mě začal ignorovat na zprávy. Poprosil bych o zabanování hráče a jestli by to šlo, tak vrácení mi mých peněz. Děkuji za případnou odpověď.
Před 1 dnem